Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Автохолодильники на газу

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Ви знайшли казкове місце для відпочинку, але туди неможливо під'їхати машиною і немає підключення до електромережі? Вихід є: завдяки портативним абсорбційним автохолодильникам Dometic CombiCool ви можете влаштувати пікнік будь-де.

Абсорбційні автохолодильники на газі працюють, де б ви не знаходилися, незалежно від того, чи є електропостачання. Абсорбційні автохолодильники Dometic можуть працювати від електрики (прикурювача авто 12В та мережі 220 В), або – на випадок, якщо джерела електроживлення поряд не виявиться – за допомогою газового балона.

Газові автохолодильники Dometic забезпечують охолодження до 20-30 ° C нижче температури навколишнього середовища (залежно від моделі автохолодильника). Найкращими по охолодженню є газові автохолодильники серії ACX, а також світовий топ продаж - модель Dometic RC-2200.

 

Головні переваги газових автохолодильників Dometic:

можливість роботи без електрики від газового балона. Універсальне живлення - 12 В/ 220 В/ газ дозволяє використовувати автохолодильник у будь-якому місці, де б Ви не знаходилися;
абсолютно безшумна робота;
велика місткість.
 

ВАЖЛИВО! Абсорбційним автохолодильникам потрібен досить тривалий час для первинного охолодження. Холод усередині газового автохолодильника Ви зможете відчути лише за кілька годин його роботи. Тому перед поїздкою та експлуатацією рекомендується заздалегідь включити автохолодильник (в ідеалі на ніч) і покласти продукти в охолоджений автохолодильник.

Вгору
,