Інтернет-магазин Dometic-Auto спеціалізується на продажу автомобільної портативної техніки та автомобільних аксесуарів від німецького бренду Dometic. Зокрема ми спеціалізуємося на продажу автомобільних холодильників данного бренду. Ми маємо 10 ти річний досвід продажу автомобільних аксесуарів, таких як автохолодильники, автомобільні чайники, кавоварки та інші подібні гаджети для авто. 9 років ми продаємо автохолодильники та автоаксесуари бренду Dometic (раніше Waeco). На сторінках нашого інтернет-магазину ми відібрали кращі автомобільні холодильники та автомобільні гаджети, які дійсно працюють добре і не один рік.

 

Чому варто купити саме у нас?

Ми маємо 10 ти річний досвід продажу автомобільних холодильників та аксесуарів 

Ми даємо чесну консультацію по товарам, які продаємо. Наша задача підібрати для Вас автомобільний гаджет, який відповідає Вашим потребам та бюджету, щоб Ви користувались їм не один рік.

У разі виникнення гарантійних проблем, ми самі ремонтуємо та обслуговуємо товари.

 

Чому ми продаємо лише Dometic?

Наш багаторічний досвід продажу автомобільних холодильників та інших авто гаджетів показав, що товари німецького бренду Dometic (раніше Waeco) – це кращі по якості автомобільні холодильники та аксесуари, котрі доступні для продажу. За багато років продажів ми лише декілька разів зіштовхувалися з проблемами у роботі даної автомобільної техніки під час гарантійного терміну експлуатації. Автохолодильники Dometic служать нашим клієнтам багато років.