Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Автохолодильники термоелектричні (охолодження не нижче 0С)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Завдяки термоелектричному автомобільному холодильнику ви можете взяти закуски, продукти та напої із собою, а не купувати їх у дорозі. Він легкий, місткий і водночас компактний у порівнянні з іншими автохолодильниками, наприклад компресорного типу.

Термоелектричні автохолодильники використовуються для підтримки продуктів харчування або напоїв охолодженими. Температура їх охолодження залежить від багатьох факторів, головні з яких:

Температура навколишнього середовища
частота відкриття автохолодильника та відповідно проникнення в нього теплого повітря
температура продуктів або іншого вмісту автохолодильника (що тепліші продукти, тим більше часу знадобиться автохолодильнику для їхнього охолодження).
Простіше кажучи, термоелектричні автохолодильники з охолодження можна порівняти з основною камерою домашнього холодильника, а аналог морозильної камери є компресорні автохолодильники.

 

ВАЖЛИВО! Термоелектричний портативний автохолодильник підтримує температуру продуктів, а не охолоджує їх. Отже, перш ніж класти продукти в термоелектричний автохолодильник необхідно попередньо охолодити їх.

 

Компанія Dometic представляє великий асортимент термоелектричних автохолодильників для різних потреб та різного бюджету. Найкращими за якістю охолодження є автохолодильники Dometic серії TropiCool TC.

 

Серія Dometic TropiCool включає високотехнологічні компактні, легкі портативні автохолодильники, які можна брати з собою всюди. В автомобільних холодильниках даної серії використовуються терморегулятори, що окремо налаштовуються, і інтелектуальна енергозберігаюча електросхема, вони здатні знизити температуру на 30 °C щодо температури навколишнього середовища. Автохолодильники Dometic TropiCool можуть не тільки охолоджувати, а й підтримувати продукти харчування теплими завдяки додатковій функції нагрівання до 65 °C.

 

Портативні автомобільні холодильники Dometic Bordbar дарують повну свободу у будь-яких подорожах. Продукція цієї серії завжди порадує вас прохолодними напоями в автомобілі, фургоні або будь-якому транспортному засобі, де бортова система електроживлення забезпечує напругу 12 В постійного струму або 230 В змінного струму. Автохолодильники Dometic даної серії здатні підтримувати температуру, яка нижча від температури навколишнього середовища на 20-25°C. Ви зможете насолоджуватися природою, не відмовляючи собі в їжі та прохолодних напоях, де б ви не опинилися.

 

Серія автохолодильників Dometic SC – це асортимент високопродуктивних термоелектричних портативних автохолодильників із відділенням для кабелю у кришці. Міцна ручка для перенесення служить також опорою кришки та оберігає випадкове відкриття коробки. Автохолодильники Dometic даної серії здатні досягати значення на 18 ° C нижче температури навколишнього середовища, а деякі моделі можуть за необхідності також підтримувати продукти підігрітими.

Вгору
,